Chcete pomoci s financováním?

Pomáháme s hypotékámi již 10 let

Chcete si splnit sen o vlastním bydlení? Vyřešíme za vás otázku financování. Dokážeme vám zajistit hypotéku, sjednat nejvýhodnější podmínky a připravíme vám veškerou smluvní dokumentaci.

Poradíme vám, pokud máte stavební spoření a chcete jej použít k financování stavby. Najdeme řešení, i pokud pracujete jako OSVČ a dokládání příjmu se pro vás může zdát starostí navíc. V každé situaci najdeme společné řešení a vy budete blíž ke svému vysněnému domu.

Podmínky získání hypotéky
Pravidelný příjem
Pravidelný příjem

K doložení příjmů budete potřebovat kopii mzdového listu, výplatní pásky nebo jiné potvrzení o vašich příjmech. U zaměstnanců bance postačí příjmy za poslední tři měsíce. U osob samostatně výdělečně činných je zapotřebí dodat daňové přiznání.

Bezúhonost
Bezúhonost

Splácíte nějaké další půjčky? Důležité je dodat informace i o nich, o pojistných smlouvách či o leasingu. To, že nemáte záznam v registru dlužníků, doložíte snadno výpisem z registru. O ten se ale ve většině případů postará banka. Důvěryhodnost klienta si tak pohlídá sama.

Zajištění nemovitostí
Zajištění nemovitostí

K úspěšnému sjednání hypotečního úvěru nepotřebujete ručitele, což je dobrá zpráva pro celou vaši rodinu. Poskytnutí hypotéky si banky zajistí kupovanou nemovitostí. Nezbytnou informací je tak zástavní hodnota nemovitosti, od této sumy se odvíjí výše poskytnutého úvěru.

Proces získání hypotéky

Co vás při získávání čeká

Prescoring

Jedná se o předběžné posouzení, kdy banka stanoví schopnost klienta splácet hypoteční úvěr. Ke stanovení splátkové morálky slouží také náhled do úvěrových registrů a zkoumání historie všech půjček klienta.

Odhad nemovitosti

Pro výpočet zástavní hodnoty a stanovení maximální výše hypotečního úvěru slouží odhad nemovitosti. Ten provede odhadce, který je stanovený bankou a podle samotného odhadu je možné určit, kolik vlastních finančních prostředků budete potřebovat k získání hypotéky.

Faktické schválení úvěru

Až bude mít banka veškeré potřebné dokumenty, které potřebuje, úvěr bude schválen. K faktickému schválení úvěru dochází v průběhu několika týdnů. Posléze vás čeká kontrola dokumentace, podpis úvěrové smlouvy a následné čerpání hypotéky.

Máte zájem o nezávaznou schůzku?