Chcete dům dle svých představ?

Využijte naší projekční činnosti

Naše společnost nabízí nejen realizaci stavby, ale také přípravu projektové dokumentace. Spolupracujeme s profesionálními projektanty a dokážeme tak zpracovat projekt stavby, interiéru i zahrad ve všech projektových stupních.

Mezi stupně projektové dokumentace patří architektonická studie, ve které se řeší půdorysné dispozice. Dokumentace pro územní rozhodnutí, která slouží k vydání povolení k umístění stavby. Samotná dokumentace pro stavební povolení, případně dokumentace pro ohlášení stavby. Nepovinnou částí dokumentace je projektová dokumentace pro provedení stavby, která obsahuje navržené materiály, včetně výkazu prací. Součástí může být i položkový rozpočet. V některých případech využijete i dokumentaci skutečného provedení stavby, která může být nařízená například i stavebním úřadem.

Přehled služeb našich projektantů

Co vše Vám nabízíme

Jedním z nejdůležitějších kroků na vaší cestě za vysněným domem je projekt. Díky naší spolupráci se stavebními inženýry, architekty a projektanty, vám můžeme nabídnout zpracování veškeré projektové dokumentace.

Obraťte se na nás, pokud jste si vybrali typový dům a chcete projekt jen mírně upravit. Dokážeme vám připravit také zcela individuální návrh rodinného domu, a to přesně podle vašich konkrétních požadavků. Při projekční činnosti respektujeme cenu stavby, nenavrhneme dům, který by stál dvakrát tolik než se domluvíme. Samozřejmostí je i nabídka řešení, pokud máte například pozemek ve svahu, případně chcete atypický dům.

Spolupráce s profesionály vám zajistí rychlou a bezproblémovou stavbu na klíč. Dozvíte se o zákonných povinnostech, které musíte splnit pro získání stavebního povolení, případně stavebního ohlášení. V případě zájmu vám připravíme také 3D náhled a vizualizace vašeho vysněného bydlení. Pokud si nejste jistí, jak bude vypadat váš vysněný dům, projděte si jej pomocí 3D náhledu a vylaďte si dům do posledního detailu.

Máte zájem o nezávaznou schůzku?