Majitel, realitní makléř

Ivo Hromec

Jmenuji se Ivo Hromec a jsem majitelem a certifikovaným realitním makléřem realitní kanceláře Vysněný Dům. Již bezmála 20 let se věnuji podnikání v oblasti obchodu a marketingu a spolu s vášní pro nemovitosti vznikala myšlenka vlastní realitní kanceláře. Takové, kde propojím zkušenosti spojené s vedením vlastní digitální agentury s láskou k nemovitostem, které jsou pro mě srdcovou záležitostí.

Za dobu své profesionální kariéry jsem nakoupil i prodal řadu vlastních nemovistostí. Díky tomu jsem si mohl vytvořit názor na to, jak by realitní služby měly ale také neměly vypadat. Vysněný dům je výsledkem mých zkušeností a jeho cílem je servis, který předčí očekávání prodávajícího i kupujícího.

Ve volném čase mi energii dodává rodina, cvičení nebo záliba v autech a cestování. Mým vzorem a inspirací je podnikatel Tomáš Baťa proto také jeden z jeho citátů.

Realitní makléř

Lukáš Hromec

Jmenuji se Lukáš Hromec a jsem certifikovaný realitní makléř. Více něž 10 let jsem pracoval na vedoucí pozici v nadnárodní společnosti v oblasti IT. Práce s lidmi mě vždy velmi bavila, nemohl jsem zde ale plně rozvíjet svůj potenciál a ne každá vlastní iniciativa byla vnímána pozitivně. V roce 2021 přišlo zásadní rozhodnutí a velký životní krok, kterého věřím nebudu nikdy litovat a naplno jsem se pustil do světa realit. Kreativita, profesionalita a komunikace s lidmi… to jsou schopnosti, které využívám každý den, pracuji na nich a mohu je stále rozvíjet.

Ve volném čase si rád zajdu do posilovny, na workoutové hřiště nebo na squash, energii pak doplňuji při pěší turistice na horách.


„Poctivě a s pokorou plním našim klientům sny o bydlení a budu i nadále.“

Pod pokličkou

Jak pracujeme?

Služby poskytované realitní kanceláří Vysněný dům jsou odrazem toho, jak by podle nás měl nákup a prodej nemovitosti vypadat. Podívejte se, jak pracujeme nebo si s námi rovnou domluvte nezávaznou schůzku...

Přehled našich služeb
Máte zájem o nezávaznou schůzku?