„Snažte se dělat věci nejlépe na světe a svět si vyšlape cestičku k Vašim dveřím.“

Tomáš Baťa

Majitel, realitní makléř

Ivo Hromec

Jmenuji se Ivo Hromec a jsem majitelem a certifikovaným realitním makléřem realitní kanceláře Vysněný Dům. Již bezmála 20 let se věnuji podnikání v oblasti obchodu a marketingu a spolu s vášní pro nemovitosti vznikala myšlenka vlastní realitní kanceláře. Takové, kde propojím zkušenosti spojené s vedením vlastní digitální agentury s láskou k nemovitostem, které jsou pro mě srdcovou záležitostí.

Za dobu své profesionální kariéry jsem nakoupil i prodal řadu vlastních nemovistostí. Díky tomu jsem si mohl vytvořit názor na to, jak by realitní služby měly ale také neměly vypadat. Vysněný dům je výsledkem mých zkušeností a jeho cílem je servis, který předčí očekávání prodávajícího i kupujícího.

Ve volném čase mi energii dodává rodina, cvičení nebo záliba v autech a cestování. Mým vzorem a inspirací je podnikatel Tomáš Baťa proto také jeden z jeho citátů.

„Poctivě a s pokorou plním našim klientům sny o bydlení a budu i nadále.“

Realitní makléř

Lukáš Hromec

Jmenuji se Lukáš Hromec a jsem certifikovaný realitní makléř. Více něž 10 let jsem pracoval na vedoucí pozici v nadnárodní společnosti v oblasti IT. Práce s lidmi mě vždy velmi bavila, nemohl jsem zde ale plně rozvíjet svůj potenciál a ne každá vlastní iniciativa byla vnímána pozitivně. V roce 2021 přišlo zásadní rozhodnutí a velký životní krok, kterého věřím nebudu nikdy litovat a naplno jsem se pustil do světa realit. Kreativita, profesionalita a komunikace s lidmi… to jsou schopnosti, které využívám každý den, pracuji na nich a mohu je stále rozvíjet.

Ve volném čase si rád zajdu do posilovny, na workoutové hřiště nebo na squash, energii pak doplňuji při pěší turistice na horách.

Pod pokličkou

Jak pracujeme?

Služby poskytované realitní kanceláří Vysněný dům jsou odrazem toho, jak by podle nás měl nákup a prodej nemovitosti vypadat. Podívejte se, jak pracujeme nebo si s námi rovnou domluvte nezávaznou schůzku...

Přehled našich služeb
Máte zájem o nezávaznou schůzku?