Prohlédněte si

Realizované prodeje nemovitostí

Rozhodujete se, zda svěřit prodej Vaší nemovitosti do našich rukou? S prodejem máme bohaté zkušenosti a zakládáme si na profesionální prezentaci i vstřícném jednání.

Podívejte se na úspěšně prodané nemovitosti, které už prošly našima rukama.

Prohlédněte si

Realizované stavby

Za naše úspěchy mluví čísla realizovaných domů, téměř dvacetileté zkušenosti ve stavebnictví a hlavně spokojení klienti, kteří s námi postavili svůj vysněný dům. Níže se můžete podívat na naše realizované stavby, rodinné domy a projekty na klíč.

Rádi připravíme projekt vysněného domu i pro vás a pomůžeme vám tak splnit sen o kvalitním bydlení.

Přečtěte si

Co o nás říkají zákazníci

„Maximální spokojenost, rychlost a preciznost, obrovská ochota se vším a kdykoli pomoci.”
Ludmila

„Nebylo jednoduché splnit veškeré podmínky, ale vždy mi bylo vše s přehledem vysvětleno a odborná pomoc mi byla vždy k dispozici. Určitě doporučuji využít profesionální finanční služby.”
Petr

„Přesvědčilo mne precizní vysvětlení dané problematiky a celého procesu. Nijak na mne nebyl vyvíjen tlak a vše bylo v příjemné přátelské atmosféře.”
Kamila

„Za naši rodinu určitě spokojenost s přesností díla, včetně detailů. Precizně vykonaná práce, což ne u všech řemeslníků je vždy samozřejmostí. Ochota poradit včetně dobré domluvy na konkrétních věcech a komunikace na úrovni. Pana Pivničku určitě doporučujeme.”
p. Beran, Těšany

„Společnost pana Pivničky můžeme vřele doporučit, rychlé a korektní jednání včetně realizace, spokojenost, preciznost, osobní přístup a ochota.”
Manželé Coufalovi, Rozdrojovice